ROYAL CANIN Urinary S/O - sucha karma dla psa - 2 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 91.95 Cena przed promocją: 102.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 91.95 Cena przed promocją: 102.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bez cukru | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Seria | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Włókna surowe | 2,2% |
| Białko | 18% |
| Popiół surowy | 6,4% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Szerokość | 342mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.