ROYAL CANIN Urinary S/O Small Dog - sucha karma dla psa - 1,5 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Bez soi | Nie |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Białko | 20% |
| Wapń | 0,7% |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Popiół surowy | 7,3% |
| Sód | 1,2% |
| Szerokość | 272mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 213mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.