ROYAL CANIN Urinary S/O 400g - sucha karma dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.78 Cena przed promocją: 35.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.78 Cena przed promocją: 35.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 400 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Białko | 34,5% |
| Popiół surowy | 8,9% |
| Włókna surowe | 2,9% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.