ROYAL CANIN Intestinal Gastro Moderate Calorie Cat 0,4kg
Dostępność: 29 szt.
Cena: 35.51 Cena przed promocją: 39.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 35.51 Cena przed promocją: 39.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 400 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Białko | 35% |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Włókna surowe | 5,2% |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 170mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.