ROYAL CANIN Satiety Support - sucha karma dla psa - 1,5 kg
Dostępność: 13 szt.
Cena: 69.99 Cena przed promocją: 77.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 13 szt.
Cena: 69.99 Cena przed promocją: 77.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Brak danych |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Bez soi | Nie |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Seria | ROYAL CANIN Satiety |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Popiół surowy | 5,8% |
| Włókna surowe | 17 % |
| Zawartość tłuszczu | 9,5% |
| Białko | 30% |
| Szerokość | 313mm |
| Długość | 122mm |
| Wysokość | 211mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.