ROYAL CANIN SHN Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 15 kg
Dostępność: 0 szt.
Cena: 385.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 385.69
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Ryż |
| Smak karmy | Warzywo |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Waga produktu | 15 kg |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zawartość miedzi | 14 mg/kg |
| Zawartość manganu | 59 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Białko | 30% |
| Zawartość cynku | 140 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,08 mg/kg |
| Zawartość jodu | 4,5 mg/kg |
| Popiół surowy | 7,7% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 560mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.