ROYAL CANIN SHN Adult Small Dog Dental & Digest - sucha karma dla dorosłych psów - 2 kg
Dostępność: 20 szt.
Cena: 72.41 Cena przed promocją: 80.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 20 szt.
Cena: 72.41 Cena przed promocją: 80.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Drób |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Popiół surowy | 7,4% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Białko | 25% |
| Włókna surowe | 1,6% |
| Szerokość | 326mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 229mm |
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.