ROYAL CANIN Mini Mature 0,8kg
Symbol: IMPORT-4989
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.61 Cena przed promocją: 36.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IMPORT-4989
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.61 Cena przed promocją: 36.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 800 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Dodatkowe informacje | Produkt w trakcie zmiany szaty graficznej i składu. Wysyłka w zależności od partii dostawy |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Bez soi | Nie |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria | Dla psa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Wiek pupila | Senior |
| Bez konserwantów | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Białko | 27% |
| Popiół surowy | 6,3% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 215mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.