ROYAL CANIN Mini Digestive Care - karma sucha dla psów dorosłych ras małych - 1kg
Dostępność: 2 szt.
Cena: 49.05 Cena przed promocją: 54.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 49.05 Cena przed promocją: 54.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Smak karmy | Drób |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Główny smak | Kurczak |
| Główny smak | Gęś |
| Waga produktu | 1 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa pupila | Yorkshire Terrier |
| Białko | 30% |
| Zawartość selenu | 0,08 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 30500 IU/kg |
| Zawartość cynku | 135 mg/kg |
| Zawartość jodu | 3,7 mg/kg |
| Popiół surowy | 6,1% |
| Zawartość miedzi | 11 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 37 mg/kg |
| Zawartość magnezu | 48% |
| Zawartość witaminy D3 | 800 IU/kg |
| Włókna surowe | 1,8% |
| Zawartość tłuszczu | 22% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 180mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.