ROYAL CANIN Gastrointestinal - mokra karma dla kota - 12 x 85 g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 87.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 87.48
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Seria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Mięso |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zawartość wilgoci | 79,8% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 8,1% |
| Zawartość tłuszczu | 5,7% |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 147mm |
| Wysokość | 199mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.