PURINA PVD Feline NF Renal Function ST/OX Łosoś - mokra karma dla kota - 10x85 g
Dostępność: 3 szt.
Cena: 64.03 Cena przed promocją: 71.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 64.03 Cena przed promocją: 71.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 10x85 g |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Brak danych |
| Smak karmy | Łosoś |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie nerek |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Łosoś |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 1,7% |
| Białko | 7,2% |
| Zawartość tłuszczu | 9,4% |
| Zawartość wilgoci | 77,1 % |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.