ROYAL CANIN CCN DIGESTIVE CARE LOAF - mokra karma dla psa dorosłego - 12x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.91 Cena przed promocją: 79.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.91 Cena przed promocją: 79.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Przeznaczenie | Pies |
| Smak karmy | Mięso |
| Efekty zdrowotne | Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawartość miedzi | 2,4 mg/kg |
| Zawartość cynku | 14 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,3 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 5,7% |
| Zawartość manganu | 1,4 mg/kg |
| Białko | 8,6% |
| Zawartość witaminy D3 | 190 IU/kg |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 190mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.