ROYAL CANIN BHN Shih Tzu Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 1,5 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.27 Cena przed promocją: 79.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.27 Cena przed promocją: 79.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Drób |
| Smak karmy | Ryż |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Shih Tzu |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rasa pupila | Shih Tzu |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Popiół surowy | 5,8% |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 24% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 290mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.