RODE Osłona przeciwwietrzna DeadCat VMP+
Symbol: RODE DEADCAT VMP+
Dostępność: 4 szt.
Cena: 220.55 Cena przed promocją: 245.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RODE DEADCAT VMP+
Dostępność: 4 szt.
Cena: 220.55 Cena przed promocją: 245.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Osłona przeciwwietrzna dla mikrofonów |
| Ilość | 1 |
| Waga produktu | 27 g |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 285mm |