Gamepad Force GC200 Biały
Symbol: S10-04G0120-EC4
Dostępność: 30 szt.
Cena: 172.80 Cena przed promocją: 192.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S10-04G0120-EC4
Dostępność: 30 szt.
Cena: 172.80 Cena przed promocją: 192.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
FORCE GC200 Biały
Zaprojektowany z myślą o graczach, MSI GC200 oferuje wyzwalacze i drążki analogowe z czujnikami Hall-effect, zapewniając precyzyjne sterowanie, płynność ruchu i komfort.
PŁYNNA PRECYZJA
Zaprojektowane dla wyjątkowo płynnych i dokładnych ruchów drążki analogowe zapewniają responsywne i precyzyjne sterowanie.
DOSTOSUJ SIĘ, BY WYGRYWAĆ
Doświadcz nowego poziomu precyzji dzięki magnetycznym wyzwalaczom Hall-effect. Od lekkich naciśnięć po pełne pociągnięcia każdy ruch jest rejestrowany z niezrównaną dokładnością i szybkością reakcji.
WCIĄGAJĄCE GRANIE
Dwa responsywne silniki wibracyjne zapewniają sensoryczne wrażenia w czasie rzeczywistym, zanurzając gracza w dotykowym sprzężeniu zwrotnym.
ZAPROJEKTOWANY DLA KOMFORTU I KONTROLI
Główne przyciski z mikrostykami o żywotności liczonej w milionach kliknięć gwarantują długotrwałą wydajność i przyjemne, wyczuwalne kliknięcie przy każdym naciśnięciu.
MSI Center
Sprytniej, szybciej, bardziej po Twojemu
Ekskluzywne oprogramowanie MSI Center pomaga w pełni wykorzystać możliwości produktów peryferyjnych MSI. Uaktywnij wszystkie funkcje w czasie rzeczywistym za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
| Informacje o produkcie | |
| Platforma | Android PC |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| D-pad | Tak 4-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
155 x 107 x 64 mm |
| Waga | 265 g |
| Oznaczenia | |