RODE NT1 5th Generation Silver - Mikrofon pojemnościowy
Symbol: NT1GEN5
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1042.03 Cena przed promocją: 1157.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NT1GEN5
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1042.03 Cena przed promocją: 1157.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Waga produktu | 308 g |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zawartość opakowania | RØDE SM6 uchwyt przeciwwstrząsowy i pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | RØDE SC29 kabel USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel XLR x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Impedancja wyjściowa | 100 Ω |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz / 96 kHz / 192 kHz |
| Głębia bitowa | 24/32 |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Szerokość | 267mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 207mm |