RODE BoomPole - Tyczka mikrofonowa
Symbol: BOOMPOLE
Dostępność: 5 szt.
Cena: 580.78
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BOOMPOLE
Dostępność: 5 szt.
Cena: 580.78
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Akcesorium do mikrofonu |
| Ilość | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 3300 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 940 g |
| Szerokość | 53mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 875mm |