Beyerdynamic DT 990 PRO 80 OHM - Słuchawki studyjne otwarte
Symbol: 43000240
Dostępność: 30 szt.
Cena: 799.02
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43000240
Dostępność: 30 szt.
Cena: 799.02
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga produktu | 250 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 3 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Łączność radiowa | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Impedancja | 80 Ω |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 35000 Hz |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 227mm |
• Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur.
• Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe.
• Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu.