REBEL COMP TUNER CYFROWY USB DVB-T2 H.265 HEVC
Symbol: KOM1060
Dostępność: 2 szt.
Cena: 149.28 Cena przed promocją: 165.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KOM1060
Dostępność: 2 szt.
Cena: 149.28 Cena przed promocją: 165.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 19 g |
| Minimalnie wymagany procesor | Intel Pentium 4 (2.0GHz), AMD Athlon 2100+ |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 512 MB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | IEC |
| Antena | Tak |
| Typ interfejsu | USB |
| Zakresy tunera | UHF |
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | VHF |
| Zakresy tunera | DAB |
| Wewnętrzny | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Typy tunera TV | DVB-T2,DVB-C,DVB-T |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 95mm |