Quad na akumulator XMX612 Niebieski LEAN CARS
Symbol: 6570
Dostępność: 32 szt.
Cena: 279.90 Cena przed promocją: 311.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6570
Dostępność: 32 szt.
Cena: 279.90 Cena przed promocją: 311.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Waga pojazdu:
4,6 kg
Waga z opakowaniem:
6 kg
Wymiary opakowania:
38x29x68,5 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad XMX612 |
| Kolor | Niebieski |
| Napęd | 1x35W |
| Akumulator | 6V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 72cm x 40cm x 46cm |
| Masa Własna | 4,6kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 2 godzin |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Długość towaru w centymetrach | 40 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 40 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 70 |
| Waga gabarytowa w gramach | 18666.67 |
| Wiek dziecka | od 3 lat |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl