Auto Na Akumulator WMT-666 Czarne LEAN CARS
Symbol: 15133
Dostępność: 64 szt.
Cena: 316.80 Cena przed promocją: 352.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 15133
Dostępność: 64 szt.
Cena: 316.80 Cena przed promocją: 352.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pojazd Na Akumulator WMT-666 Czarne
Wymiary opakowania:
85 cm x 25 cm x 46 cm
Waga opakowania:
10 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | WMT-666 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 90 cm x 47 cm x 43 cm |
| Prędkość | 4 km/h |
| Masa Własna | 8,7 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 85 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 25 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 46 |
| Waga gabarytowa w gramach | 16291.67 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl