QOLTEC STACJA DOKUJĄCA SSD M.2 NVME | PCIE | USB-C | 20GB/S | DUAL 2X8TB | KLONOWANIE OFFLINE
Symbol: 52366
Dostępność: 10 szt.
Cena: 312.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52366
Dostępność: 10 szt.
Cena: 312.34
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Stacja dokująca |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCIe |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | NVMe |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Port USB C | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 115mm |
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.