QOLTEC ROZDZIELACZ SPLITTER 4XHDMI 4KX2K | 3.4GB/S
Symbol: 51798
Dostępność: 30 szt.
Cena: 50.84 Cena przed promocją: 56.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51798
Dostępność: 30 szt.
Cena: 50.84 Cena przed promocją: 56.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 56 g |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość transmisji | 340MHz |
| Standard HDMI | HDCP 2.2 |
| Maksymalny prąd | 650mA |
| Częstotliwość odświeżania | 30Hz |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 90mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.