UNITEK HUB 4X USB 3.0, Y-3089
Symbol: Y-3089
Dostępność: 2 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-3089
Dostępność: 2 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.