QOLTEC CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH STACJONARNY | 1D I 2D | USB
Symbol: 50864
Dostępność: 18 szt.
Cena: 395.25 Cena przed promocją: 439.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50864
Dostępność: 18 szt.
Cena: 395.25 Cena przed promocją: 439.17 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie | 5 V |
| Waga produktu | 286 g |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 491 g |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 130mm |
• Przechowuj z dala od źródeł wilgoci.
• Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.