QOLTEC CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH STACJONARNY 1D | 2D
Symbol: 50857
Dostępność: 2 szt.
Cena: 170.50 Cena przed promocją: 189.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50857
Dostępność: 2 szt.
Cena: 170.50 Cena przed promocją: 189.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Port USB | Tak |
| System operacyjny | Windows XP/7/8/10, Android, Linux, MAC |
| Obsługiwane produkty | Sklepy, Magazyny, Urzędy, Biblioteki, Punkty logistyczne |
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | ABS |
| Szerokość produktu | 99,5 mm |
| Głębokość produktu | 109,5 mm |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 190mm |
• Przechowuj z dala od źródeł wilgoci.
• Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.