Q-LANTEC Kabel sieciowy UTP kat.6 PVC Eca 305m
Symbol: KIU6PVC305Q
Dostępność: 26 szt.
Cena: 688.28 Cena przed promocją: 764.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KIU6PVC305Q
Dostępność: 26 szt.
Cena: 688.28 Cena przed promocją: 764.76 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Standard kabla | Cat6 |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Długość kabla | 305 m |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 2 | Nie |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 1 | Nie |
| Waga produktu | 55 kg |
| Średnica zewnętrzna | 5,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 385mm |
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.
• Chroń przed dziećmi.
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.