ALANTEC Kabel sieciowy WZMOCNIONY U/UTP kat.5e PVC Eca 305m
Symbol: KIU5STR305
Dostępność: 4 szt.
Cena: 580.94 Cena przed promocją: 645.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KIU5STR305
Dostępność: 4 szt.
Cena: 580.94 Cena przed promocją: 645.49 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Długość kabla | 305 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standard kabla | Cat5e |
| Kolor produktu | Szary |
| Klasa kabla | D |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Waga produktu | 33 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 210mm |
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Chroń przed dziećmi.
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.