Przyczepa wywrotka z podwyższonymi burtami
Symbol: BR-02203
Dostępność: 2 szt.
Cena: 163.80 Cena przed promocją: 182.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02203
Dostępność: 2 szt.
Cena: 163.80 Cena przed promocją: 182.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Przyczepa wywrotka z podwyższonymi burtami
Przyczepa jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 4 lat.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02203 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Skala | 1:16 |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Zielony |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Oznaczenia | |