Przyczepa Worxx luzem pakowana
Symbol: 04629
Dostępność: 16 szt.
Cena: 58.50 Cena przed promocją: 65.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04629
Dostępność: 16 szt.
Cena: 58.50 Cena przed promocją: 65.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Przyczepa Worxx luzem pakowana
Kompatybilna z traktorem serii Worxx (4613, 04613EC).
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04629 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Seria pojazdów | brak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny Zielony |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.