Przedłużacz Lanberg PS1-03E-0300-W (3m; kolor biały)
Symbol: PS1-03E-0300-W
Dostępność: 9 szt.
Cena: 30.43 Cena przed promocją: 33.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PS1-03E-0300-W
Dostępność: 9 szt.
Cena: 30.43 Cena przed promocją: 33.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Bezpiecznik | Tak |
| Pobór mocy (max) | 2500W |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 110mm |
• Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci.
• Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie.
• Nie używaj uszkodzonego przedłużacza.