ESPERANZA LISTWA ZASILAJĄCA 4 GN. WYŁĄCZNIK 1.5M CZARNA ELK212K
Symbol: ELK212K
Dostępność: 20 szt.
Cena: 22.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ELK212K
Dostępność: 20 szt.
Cena: 22.58
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ochrona dzieci | Tak |
| Format wtyczki zasilającej | Pleciony |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 250 V |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 85mm |