Przedłużacz Lanberg PS0-03E-0150-W (1,5m; kolor biały)
Symbol: PS0-03E-0150-W
Dostępność: 18 szt.
Cena: 19.39 Cena przed promocją: 21.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PS0-03E-0150-W
Dostępność: 18 szt.
Cena: 19.39 Cena przed promocją: 21.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Typ gniazda | E |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezpiecznik | Tak |
| Pobór mocy (max) | 2500W |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 305 g |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 90mm |
• Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci.
• Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie.
• Nie używaj uszkodzonego przedłużacza.