Przedłużacz Lanberg CA-C13E-11CC-0018-BK (C13 / IEC C13 / IEC 320 C13 M - C14 F; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CA-C13E-11CC-0018-BK
Dostępność: 20 szt.
Cena: 16.79 Cena przed promocją: 18.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-C13E-11CC-0018-BK
Dostępność: 20 szt.
Cena: 16.79 Cena przed promocją: 18.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | C13 panel |
| Złączka 2 | C14 panel |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Waga wraz z opakowaniem | 168 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony.
• Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu kabla z wodą.