Prostownica do włosów Ceramic Ultimate S9500
Symbol: S9500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 163.80 Cena przed promocją: 182.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S9500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 163.80 Cena przed promocją: 182.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
S9500 Prostownica Pearl
Zaawansowana technologia połączyła tradycyjną powłokę ceramiczną z prawdziwymi perłami by stworzyć najgorętsza, najszybszą* i najgładszą** prostownicę.
Wysoka temperatura nagrzewania
Wiemy, że lubisz mieć wszystko pod kontrolą, dlatego nasza prostownica posiada regulację temperatury od 150 do 235°C - najwyższa osiągalna temperatura na rynku.
Szybkie nagrzewanie
Dla kobiet żyjących w ciągłym pośpiechu stworzyliśmy prostownicę nagrzewającą się w zaledwie 10 sekund. Wystarczy włączyć, policzyć do 10 i od razu przystąpić do stylizacji.
Gładka powierzchnia płytek
Ta niezwykła prostownica ma wąskie, ruchome płytki z powłoką Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami. Płytki z niezwykłą lekkością przesuwają się wzdłuż włosów dodając im blasku.
*w porównaniu do standardowej powłoki ceramicznej
**odnosząc się do czasu nagrzewania
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Jonizacja | Nie |
| Czas nagrzania | 10 s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 235 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Nasadki |
Ruchome płytki z powłoką Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami |
| Kolor | Perłowy Wzór Czarny |
| Wymiary |
Dłuższe, wąskie i ruchome płytki 110 mm |
| Pozostałe parametry |
- Cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Oznaczenia | |