Prostownica do włosów ThermoProtect BHS375/00
Symbol: BHS375/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 124.20 Cena przed promocją: 138.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BHS375/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 124.20 Cena przed promocją: 138.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Prostownica ThermoProtect BHS375/00
Gładkie i lśniące włosy dzięki ochronie
Długie płytki ceramiczne z keratyną i 2 ustawień temperatury umożliwiają łatwe i szybkie układanie włosów, a technologia ThermoProtect chroni je przed przegrzaniem.
Gładkie i lśniące włosy dzięki ochronie
Technologia ThermoProtect
Technologia ThermoProtect rozprowadza ciepło równomiernie na płytkach, zapobiegając przegrzaniu i chroniąc włosy.
Płytki ceramiczne z keratyną zapewniają gładkie i lśniące włosy
Płytki ceramiczne z keratyną łatwo przesuwają się po włosach, umożliwiając szybkie i łatwe układanie włosów.
Zakres temperatur do 220°C
Wybierz temperaturę z zakresu do 220°C, aby zapewnić długotrwałe efekty i jednocześnie zminimalizować ryzyko uszkodzenia włosów.
2 ustawienia temperatury
2 ustawienia temperatury zapewniają lepszą kontrolę. Niższa temperatura do ostatnich poprawek i delikatnego układania fryzury. Wyższa temperatura zapewnia długotrwałe efekty.
Długie płytki o długości 100 mm umożliwiają szybkie i łatwe prostowanie
Dłuższe płytki o długości 100 mm zapewniają lepszy kontakt z włosami i pozwalają łatwiej osiągnąć doskonałe efekty prostowania w krótszym czasie.
Szybkie nagrzewanie 60 sek.
Prostownica zapewnia krótki czas nagrzewania i jest gotowa do pracy po 60 sekundach.
Blokowanie za pomocą przycisku zapewnia bezpieczeństwo i łatwe przechowywanie
Płytki można zablokować razem, co zapewnia bezpieczeństwo i łatwe przechowywanie.
Uniwersalne napięcie pozwala używać urządzenia na całym świecie
Prostownica zgodna z napięciem 110240 V. Można z niej korzystać na całym świecie.
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Jonizacja | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Moc | 240 W |
| Czas nagrzania | 60 s |
| Temperatura (min.) | 180 °C |
| Temperatura (maks.) | 220 °C |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Philips - AHPHI%, HPPHI% |