Profesjonalna myjka ciśnieniowa KARCHER HD 5/11 E EB+ Foam classic - 1.520-831.0
Symbol: 1.520-831.0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3040.05 Cena przed promocją: 3377.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.520-831.0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3040.05 Cena przed promocją: 3377.83 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość węża | 10 m |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Długość kabla | 5 m |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Pobór mocy | 2200 W |
| Obciążenie | 2200 W |
| Ilość faz | 1 |
| Szerokość produktu | 366 mm |
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Wysokość produktu | 954 mm |
| Ciśnienie robocze | 110 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Regulowane ciśnienie | Nie |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 25,7 kg |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 398mm |
| Wysokość | 790mm |
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.