Premium Ground Combo Green 366cm
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2781.07 Cena przed promocją: 3090.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2781.07 Cena przed promocją: 3090.08 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Siatka bezpieczeństwa | Nie |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Kolor produktu | Zielony |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Wyściółka | PCW |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Kształt | Okrągły |
| Ilość sprężyn | 72 |
| Materiał ramy | Stal |
| Średnica zewnętrzna | 366 cm |
| Długość sprężyn | 16,5 cm |
| Wysokość produktu | 2035 mm |
| Średnica ramy | 3,81 cm |
| Szerokość | 1510mm |
| Długość | 780mm |
| Wysokość | 500mm |
• Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem.
• Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych.
• Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem.