Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith R3 Hybrid+
Symbol: R3 Hybrid+
Dostępność: 18 szt.
Cena: 2875.59 Cena przed promocją: 3195.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R3 Hybrid+
Dostępność: 18 szt.
Cena: 2875.59 Cena przed promocją: 3195.10 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Klasa | HC |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Materiały | Kopolimer Etylenu z Octanem Winylu (EVA) |
| Programy treningu | Spacer |
| Programy treningu | Bieg |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc silnika | 1 hp |
| Moc | 735 W |
| Głębokość po złożeniu | 102,3 cm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Wysokość produktu | 836 mm |
| Głębokość produktu | 1468 mm |
| Szerokość po złożeniu | 80 cm |
| Obszar roboczy (SxW) | 1200 x 440 mm |
| Wysokość po złożeniu | 19,5 cm |
| Waga produktu | 40,9 kg |
| Typ ekranu | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Szerokość | 805mm |
| Długość | 241mm |
| Wysokość | 1115mm |
• Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni.
• Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia.
• Nie używaj bieżni w pobliżu wody.