Pralka TW-BK100GF4PL(SK) 9kg
Symbol: TW-BK100GF4PL(SK)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3359.70 Cena przed promocją: 3733.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW-BK100GF4PL(SK)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3359.70 Cena przed promocją: 3733.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pralka TW-BK100GF4PL(SK) 9kg
Zainspirowana japońskim duchem Takumi oraz tradycyjną jakością japońskiego rzemiosła pralka w klasie energetycznej A TOSHIBA T15 łączy w sobie nowoczesny, elegancki wygląd z niezwykłą wydajnością prania, zapewniając lepsze wrażenia z prania i większy komfort w domu.
Zastowane technologie:
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Programy i opcje prania | Wirowanie Sport Szybki 15' Program 45 minut Pranie w zimnej wodzie Płukanie + wirowanie Łatwe prasowanie/para Mix Bawełna/EcoBawełna Czyszczenie bębna Eco Wełna Opóźniony start Pranie parowe |
| WiFi | Tak |
| Zabezpieczenia | Przedwczesne otwarcie drzwi |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 59.5 cm |
| Waga | 71 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Kolor | srebrny |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |