Pralka L9
Symbol: DWF11L90TAEU
Dostępność: 14 szt.
Cena: 4221.90 Cena przed promocją: 4691.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DWF11L90TAEU
Dostępność: 14 szt.
Cena: 4221.90 Cena przed promocją: 4691.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pralka L9
Algorytm Prania AI DREAME
Każde pranie, precyzyjnie zbalansowane
Technologia Circulating Spray
Cyrkulacja, czystość, oszczędność energii
Pralka L9 wykorzystuje technologię natrysku cyrkulacyjnego o przepływie 8,5 l/min, pompując detergent z podstawy bębna dla pełnego rozpuszczenia i równomiernego pokrycia tkanin. Skutecznie usuwa uporczywe plamy, osiągając jednocześnie europejską klasę energetyczną A-40% - zaawansowane czyszczenie przy niższym zużyciu energii.
MousseBloom Ultra-clean Foam Wash
Daj swoim ubraniom kąpiel w pianie
Tradycyjne pralki bębnowe opierają się wyłącznie na namaczaniu, co powoduje marnowanie wody i niższą aktywność enzymów detergentu. Opracowana przez Dreame technologia ultra-czystej piany rewolucjonizuje proces prania poprzez wstępne mieszanie gęstej piany, która wnika głęboko we włókna tkanin, skutecznie usuwając ukryty łój, oleje i inne uporczywe zabrudzenia.
Kroki procesu:
PowerWash Drum
Mocne pranie, delikatny dotyk
Bęben o bardzo dużej pojemności z sześcioma przetłoczeniami zapewnia dłuższą ścieżkę turlania i redystrybucję wody. Powierzchnia o falistym wzorze chroni włókna przed zaczepianiem.
Zapomniałaś o praniu? Ono zadba o siebie samo
Zostawiłaś pranie zbyt długo? Nie musisz ponownie uruchamiać cyklu - użyj funkcji FreshLoop. System włącza się tuż po zakończeniu prania, cyrkulując świeże powietrze plazmowe i delikatnie obracając wsad, aby zapobiec zagnieceniom.
Dual Smart Dosing
Ty tylko wkładasz ubrania, my zajmujemy się detergentem
Dzięki algorytmowi AI pralka L9 automatycznie dozuje detergent i płyn zmiękczający zgodnie z wielkością wsadu, z precyzją 1 ml. Inteligentne dozowanie eliminuje zgadywanie i zapobiega pozostawaniu resztek detergentu. Jedno napełnienie wystarcza nawet na miesiąc.
Pielęgnacja bez alergii
Ciągłe pranie w 60°C skutecznie usuwa bakterie i roztocza. Bez dodatków chemicznych ubrania są czyste, a skóra chroniona.
Czyszczenie Bębna
Automatyczne czyszczenie bez demontażu
Potężny przepływ wody o temperaturze 90°C czyści zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną ścianę bębna, skutecznie usuwając brud i pozostałości bakterii, zapewniając trwałą higienę - bez potrzeby ręcznego demontażu.
Konstrukcja Full Fit-in
Coś więcej niż oszczędność miejsca
Zainspirowana minimalizmem, smukła obudowa idealnie mieści się w szafce 700 mm, podnosząc estetykę Twojego wnętrza.
Pokrętło z Ekranem TFT
Najprostszy obrót ku inteligentnej pielęgnacji
Reakcja dotykowa na poziomie milisekund oraz piękna grafika. Wybieraj programy pielęgnacji tkanin jednym płynnym ruchem.
7D - System Redukcji Wibracji i Balansu
Stabilna i cicha praca
Dzięki czterem amortyzatorom, dwóm sprężynom zawieszenia i algorytmowi AI kontrolującemu niewyważenie w czasie rzeczywistym, pralka pracuje cicho - jedyne 55 dB - i pozostaje stabilna nawet przy wysokich obrotach.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 11 kg |
| Pojemność bębna | 71 l |
| Ilość programów prania | 15 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie Szybki/Krótki Nocne Pranie Mix Opóźniony start Płukanie + wirowanie Ręczniki Wełna Czyszczenie bębna Dziecięcy Dual Smart Dosing Duże rzeczy Eco 40-60 FreshLoop 360 Spray AI Wash Antyalergiczny Bawełna i len Bielizna |
| WiFi | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed przepełnieniem Przed dziećmi |
| Funkcje |
Automatyczne wyłączenie |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Waga | 74 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Kolor | szary |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Pozostałe parametry |
Aplikacja DREAME:
|
| Oznaczenia | |