Powerbank P10 LCDPD 10 000mAh PD22,5W
Symbol: RBLAKT00021
Dostępność: 20 szt.
Cena: 71.10 Cena przed promocją: 79.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLAKT00021
Dostępność: 20 szt.
Cena: 71.10 Cena przed promocją: 79.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Powerbank Rebeltec P10 Wysoka pojemność 10000mAh i uniwersalna kompatybilność
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 4.5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 2.0 Type C 1 x USB 3.0 micro-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
142,3 x 67,6 x 15,5 mm |
| Waga | 224 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |