Powerbank 10000 mAh, BA-08
Symbol: SAVBA-08
Dostępność: 13 szt.
Cena: 72.00 Cena przed promocją: 80.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SAVBA-08
Dostępność: 13 szt.
Cena: 72.00 Cena przed promocją: 80.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Power Bank 10000 mAh BA-08
Power bank 10000 mAh BA-08 to pewność, że Twoje urządzenia będą działały wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś w trasie, na uczelni, czy poza domem BA-08 dostarczy Ci solidną dawkę energii tam, gdzie nie masz możliwości podłączenia swoich urządzeń do klasycznych gniazdek.
Ładuj szybciej, działaj dłużej
Dzięki wsparciu technologii Power Delivery i Quick Charge, ten power bank błyskawicznie naładuje Twój telefon, słuchawki czy smartwatch. Maksymalna moc 20 W oznacza, że nie musisz już długo czekać kilka minut ładowania wystarczy na kolejne godziny działania.
Dwa porty, podwójna wygoda
Podłączaj, co chcesz i kiedy chcesz. Port wyjściowy USB-C i USB-A pozwalają ładować dwa urządzenia jednocześnie bez utraty mocy i bez spadku tempa. BA-08 sam dopasuje parametry do Twoich urządzeń, by wszystko działało szybko i bezpiecznie.
Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie
BA-08 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twoich urządzeń. Wbudowane systemy zabezpieczeń dbają o ochronę przed przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem, a także przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem. Co więcej, BA-08 spełnia normy bezpieczeństwa obowiązujące w podróży samolotem, dzięki czemu może stać się nieodłącznym gadżetem podczas każdego lotu
Smukły, lekki i zawsze pod ręką
Ważący zaledwie 230 g i mierzący tylko 16,5 mm grubości, BA-08 bez problemu zmieści się w kieszeni czy małej torbie. A do tego wygląda świetnie nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że z przyjemnością zabierzesz go wszędzie.
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.67 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 2 x USB Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
141 × 68 × 16.5 mm |
| Waga | 230 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |