PowerBank 10000 (Integrated Cable) 67W Ice Blue
Symbol: 71527
Dostępność: 30 szt.
Cena: 189.00 Cena przed promocją: 210.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 71527
Dostępność: 30 szt.
Cena: 189.00 Cena przed promocją: 210.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
PowerBank 10000 (Integrated Cable) 67W
Xiaomi 67W Power Bank 10000 to nie tylko zwykły powerbank. To kompaktowe i eleganckie urządzenie, które pozwoli Ci zawsze mieć dostęp do niezbędnego źródła energii. Dzięki pojemności baterii wynoszącej 10000 mAh, będziesz mógł łatwo naładować swoje urządzenia elektroniczne, gdziekolwiek się znajdujesz.
Jedną z największych zalet tego powerbanku jest zintegrowany kabel USB-C, co sprawia, że nie musisz martwić się o poszukiwanie odpowiedniego kabla podczas ładowania urządzeń. To niewątpliwie udogodnienie, które docenią wszyscy, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność.
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 11 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 6.1 A |
| Porty USB | 2 x USB Type-C 1 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Błękitny |
| Wymiary |
115 x 66 x 26 mm |
| Pasuje do |
Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry |
Wejścia:
Wyjścia:
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |