Power Bank 33W 20000mAh Niebieski
Symbol: 58248
Dostępność: 30 szt.
Cena: 160.20 Cena przed promocją: 178.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 58248
Dostępność: 30 szt.
Cena: 160.20 Cena przed promocją: 178.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Xiaomi 33W Power Bank 20000mAh (zintegrowany kabel)
Pojemność 20000mAh:
Dwukierunkowe szybkie ładowanie
Zintegrowane kable
Podróżuj z mniejszym kłopotem, zabierając ze sobą własny kabel USB Type-C 30 W do szybkiego ładowania w dwóch kierunkach. i obsługuje maksymalną moc wyjściową 33 W dla portu Type-C w ładowarce telefonu Xiaomi. Pożegnaj się z kłopotami związanymi z zapominaniem kabli i ciesz się wygodniejszym ładowaniem urządzeń elektronicznych i powerbanku.
Porty wyjściowe
Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie
Wiele zabezpieczeń zapewniających bezpieczeństwo, takich jak ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed wysoką temperaturą, ochrona przed zwarciem.
Bezpieczny do przewożenia w samolocie
Zgodny z międzynarodowymi standardami lotniczymi, bezpieczny do przewożenia w samolocie.
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Napięcie | 7.4 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 2 x USB Type-C |
| Kolor | Niebieski |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
127 x 70.5 x 26.9 mm |
| Pasuje do |
Uniwersalny |
| Pozostałe parametry |
Wyjście: 33W Max Pojedynczy port:
Podwójny port: 5V/3A |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |