Pokusa Raw Diet Line B-Glucan 250g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 164.60 Cena przed promocją: 182.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 164.60 Cena przed promocją: 182.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Waga produktu | 250 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zawartość wilgoci | 5% |
| Białko | 4% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 90mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.