Pokusa Oceanic Line Omega-3 Fish Oil 1000ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 183.52 Cena przed promocją: 203.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 183.52 Cena przed promocją: 203.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 1 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność serca |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Zawartość tłuszczu | 99,96% |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 307mm |
| Wysokość | 84mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.