Pojemnik flexi Vario Multi Box - pojemnik na karmę lub woreczki, kolor czarny
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26.28 Cena przed promocją: 29.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26.28 Cena przed promocją: 29.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Seria | flexi Vario |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Pojemnik na karmę |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zwierzęcia | Uniwersalne |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 55mm |
• Używać zgodnie z instrukcjami producenta.
• Regularnie sprawdzać stan techniczny produktu, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.