TRIXIE Gwizdek dla psa ultradźwiękowy (cichy) 2257
Dostępność: 7 szt.
Cena: 20.39 Cena przed promocją: 22.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 20.39 Cena przed promocją: 22.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Najlepsze zastosowania | Trening |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Kategoria produktu | Akcesoria treningowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Regulowana częstotliwość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość produktu | 80 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 10mm |
• Używać zgodnie z instrukcjami producenta.
• Regularnie sprawdzać stan techniczny produktu, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.