Pojazd Na Akumulator XMX621 Czerwony LEAN CARS
Symbol: 9790
Dostępność: 18 szt.
Cena: 351.00 Cena przed promocją: 390.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9790
Dostępność: 18 szt.
Cena: 351.00 Cena przed promocją: 390.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Wymiary opakowania:
71 cm x 61 cm x 41 cm
Waga:
8,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XMX621 |
| Kolor | Czerwony |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 69 cm x 60 cm x 46 cm |
| Prędkość | 3,5 km/h |
| Masa Własna | 6 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Audio | Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 71 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 61 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 41 |
| Waga gabarytowa w gramach | 29595.17 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl